hr@avm-ua.org
Вікторія Майданюк +38 (067) 548 37 50
Аліна Чоловійчук +38 (067) 470-95-26

«Зазвичай ми закриваємо вакансії через сайт «Агроджоб» і популярні пошукові сайти, такі як work.ua і rabota.ua та ін. Адже зараз, якщо людина безробітня, вона розміщує своє резюме на даних сайтах, вказуючи свій досвід роботи і регіон, в якому готова працювати. Ми можемо це побачити …


Ситуація на ринку праці України стабільна — роботодавцям не вистачає кадрів.

HR-експерти говорять, що «кадровий голод» спричиняють дві основні причини. По-перше, негативний приріст населення. У 2018 році він становив близько -190 384 людини порівняно з 2017 роком. Експерти …


1. Помилки

Якщо представник відділу кадрів бачить помилки в резюме, він підозрює, що кандидат неуважний та надмірно безтурботний.

Тому перед тим як відправляти резюме, обов'язково прочитайте його декілька разів, або ж перевірте на помилки через програми в інтернеті.

2. …


Більше досвіду – вища зарплатня

Фахівці по підбору персоналу кадрового агентства «Агроджоб» спільно з навчальним центром DairyCenterKischenziпропонують відвідати навчальні курси, де працівники МТФ зможуть набути практичний та теоретичний досвід на території одного …


З Новим роком! Нехай цей рік принесе нам багато щастя, удачі, посмішок, тепла і світла. Нехай він буде сповнений яскравими фарбами, приємними враженнями і радісними подіями. Бажаєм всім у новому році бути здоровими, красивими, коханими і


Кадрове агентство «Агроджоб» продовжує задовольняти кадрові потреби господарств Асоціації виробників молока (АВМ) та отримувати позитивні відгуки.

«Ми всі знаємо, що зараз є величезна нестача спеціалістів у тваринництві. Дуже мало людей …


Коли черговий звітний період закінчиться, задачі 2018 будуть закриті, проекти реалізовані, і у вас нарешті з’явиться трохи часу, щоб перевести дух, виділіть собі пару годин на роздуми про ваші цьогорічні кар’єрні успіхи та перспективи на майбутній.

Візьміть блокнот чи …Випускники аграрних ВНЗ не поспішають працювати за спеціальністю в Україні, прагнучи скоріше виїхати на практику закордон, і навіть не здогадуються, що далеко їхати за прибутком зовсім не обов’язково.

«В головах української молоді поселилась стереотипна думка про те, …


Середня заробітна плата наступного року може бути близько 11,5 тис. грн. Найбільше дохід українців зросте у великих містах, а за галузями - в аграріїв, страхувальників, фінансистів, терапевтів, педіатрів та сімейних лікарів.

У Нацбанку відзначили, що в середньостроковому …


Вдало підібране господарство - це потужний мотиватор для продуктивної праці. Спеціалісти кадрового агентства «Агроджоб» продовжують забезпечувати фахівців молочного скотарства робочими місцями.

«Ми забезпечуємо кадрові потреби господарств учасників Асоціації …


Вхід або реєстрація

×