Якщо ви хоч раз шукали роботу, то напевно чули фрази типу «У вас є резюме?», «Пришліть своє резюме», «Без резюме листи від кандидатів не розглядаємо». 

Резюме - ваша професійна історія, це такий документ, в якому описано весь ваш професійний досвід, а також навички, знання, дані про освіту та додаткових курсах.

Наприклад, бухгалтеру для роботи необхідно профільну освіту або закінчені курси по бухгалтерії, вміння працювати з певними комп'ютерними програмами, аналітичний склад розуму (бажано) і знання податкового законодавства.

А як потенційний роботодавець дізнається, що вам притаманні всі необхідні якості, що ви отримали потрібну освіту і вмієте виконувати поставлені завдання? Правильно, завдяки резюме.

Тема або назва резюме відіграє роль

Як тільки ви визначилися, ким хочете працювати, потрібно чітко сформулювати назву бажаної посади. Так роботодавець зможе швидше знайти ваше резюме. Якщо хочете працювати бухгалтером, назвіть резюме «Бухгалтер», якщо зварювальником - «Зварювальник», причому для зварника можна вказати розряд, щоб відсіяти нецікаві вам пропозиції.

Якщо не впевнені, як назвати своє резюме, перегляньте вакансії, які вам цікаві, зіставте вимоги і пропозиції з тим, що вам подобається.

Ще в резюме прийнято писати про особисті якості претендента. Тобто, яка ви людина: чи є у вас почуття гумору, чи любите ви спілкуватися з людьми, конфліктний ви чи ні. 

Підсумки:

  1. Резюме потрібно, щоб вас помітив роботодавець.
  2. У резюме потрібно описувати професійні навички, досвід, особисті якості, але не включати в нього зайву інформацію.
  3. Важливо правильно назвати резюме, щоб залучити потрібних роботодавців.
  4. Резюме можна легко відправити поштою, переслати в соц. мережах, роздрукувати і принести на співбесіду - це зручно і просто!

work.ua

Вхід або реєстрація

×