У червні до ПСП «Авангард» долучилась нова людина, команда радо зустрічає кваліфікованого спеціаліста!

Севастьянов Віталій закінчив Сумський національний аграрний університет за спеціальністю лікар ветеринарної медицини. Він має 5-річний досвід роботи на молочно-товарних фермах. За цей час вправно оволодів навичками штучного осіменіння, хірургічними маніпуляціями, терапевтичними навичками лікування ВРХ, здійснював протиепізоотичні заходи.

«Надзвичайно вдячний менеджеру кадрового агентства «Агроджоб» Вікторії, яка всього за тиждень знайшла для мене робоче місце. Вже сьогодні я працюю на інноваційному господарстві та в чудовому колективі. Кожного дня виходжу на роботу з великим задоволенням», – ділиться враженнями Віталій Севастьянов.

«Оскільки наше господарство є учасником АВМ, ми вирішили скористатись послугами кадрового агентства «Агроджоб», що створено при Асоціації виробників молока і безкоштовно надає послуги по підбору персоналу для господарств. Звісно, я шукав професіонала, але не менш важливими були і людські якості. В пошуку кандидата мені допомагала менеджер Вікторія. Вона врахувала всі мої побажання і вже за місяць на ПСП «Авангард» розпочав працювати кваліфікований спеціаліст» – розповідає Василь Булах, директор ПСП «Авангард».

«Співпраця з Василем Миколайовичем стала для мене приємним досвідом. Він чітко поставив завдання і отримав відповідний результат», – розповідає менеджер кадрового агентства «Агроджоб» Вікторія Майданюк.

Довідка: Кадрове агентство «Агроджоб» працює на ринку праці з 2014 року з метою задоволення запитів господарств Асоціації виробників молока. Ми пропонуємо широкий спектр вакансій у кращих сільськогосподарських підприємствах України.

Кадрове агентство «Агроджоб» - ми цінуємо професіоналів.

Контактна інформація:

Тел: +38 (067) 473-61-96
Ел.пошта: hr@avm-ua.org
Наша адреса: Україна, Черкаська обл., м. Умань, вул. І. Гонти, 3 

Вхід або реєстрація

×