Не зважаючи на кадровий несезон, менеджери кадрового агентства «Агроджоб» продовжують знаходити спеціалістів для потреб господарств Асоціації виробників молока

В серпні цього року було закрито 2 вакансії на посаду ветеринара. Дві чарівні жінки знайшли роботу в господарствах КСП «Родниківка» в Черкаській області та в ПП АФ «Борисфен» в Дніпропетровській обл.

«Роботу мені знайшли дуже швидко, всього за тиждень. Надали затишну однокімнатну квартиру для проживання. Приємно, що така перспективна ферма готова працевлаштувати ветеринара без досвіду роботи. Впевнена, на господарстві КСП «Родниківка» я реалізую свій потенціал. Дуже вдячна кадровому агентству «Агроджоб» за оперативний пошук роботи і приємну співпрацю», - ділиться Сирнікова Ілона, випускниця Білоцерківського національного аграрного університету.

«Співпрацею з кадровим агентством «Агроджоб» я задоволений. Все відбулось оперативно, протягом місяця після заявки на моєму господарстві почав працювати молодий спеціаліст. Ілона старанно виконує свою роботу, і чудово влилась в колектив. Я задоволений новим кадром», – поділився Войченко Сергій, директор КСП «Родниківка».

«Дуже задоволена своїм новим місцем роботи. Менеджер Вікторія зрозуміла мене з півслова та врахувала всі побажання. Господарство ПП АФ «Борисфен» знаходиться в мальовничому місці – на березі водосховища не далеко від міста», – говорить Єременко Олександра, ветлікар з багаторічним досвідом.

Один з важливих факторів, який впливає на швидкість пошуку працівників – це сезонність. Влітку українці зазвичай їдуть на сезонні роботи, але не дивлячись на це, «Агроджоб» продовжує знаходити фахівців для роботи на господарствах АВМ.

«Оскільки Україна надзвичайно багата на родючі ґрунти і забезпечує 17% ВВП України, робота в аграрній сфері завжди буде перспективною. На даний момент найбільш затребуваними вакансіями є ветлікар та зоотехнік. Хороші спеціалісти без проблем можуть отримувати високу заробітню плату працюючи в господарствах АМВ», - зазначила Вікторія, менеджер кадрового агентства «Агроджоб».

Довідка: Кадрове агентство «Агроджоб» на ринку праці з 2014 року з метою задоволення запитів господарств Асоціації виробників молока. Ми пропонуємо широкий спектр вакансій на кращих сільськогосподарських підприємствах України.

Кадрове агентство «Агроджоб» - ми цінуємо професіоналів. 

Контактна інформація:

Тел: +38 (067) 473-61-96

Ел.пошта: hr@avm-ua.org

Наша адреса: Україна, Черкаська обл., м. Умань, вул. І. Гонти, 3

Вхід або реєстрація

×