hr@avm-ua.org
Вікторія Майданюк +38 (067) 548 37 50
Аліна Чоловійчук +38 (067) 470-95-26

Вдало підібране господарство - це потужний мотиватор для продуктивної праці. Спеціалісти кадрового агентства «Агроджоб» продовжують забезпечувати фахівців молочного скотарства робочими місцями.

«Ми забезпечуємо кадрові потреби господарств учасників Асоціації виробників молока. Це ферми із різною кількістю поголів’я, системою утримання та надоями, але всі вони прагнуть мати команду спеціалістів, з якими впевнено йтимуть вперед до збільшення поголів’я та покращення якості молока. Саме тому вони створюють найкращі умови для ефективної роботи фахівцівна господарстві», - розповідає Вікторія Майданюк, менеджер кадрового агентства «Агроджоб».

Сучасні фермерські господарства в Україні - це інноваційні підприємства, що зацікавлені в постійному розвитку. Тому, крім офіційного працевлаштування, на різних господарствах часто діють системи преміювання, трансфер до робочого місця, харчування, забезпечення путівками на відпочинок та оздоровчі поїздки.

«Крім високої заробітної плати та відпусток, наше господарство забезпечує іногородніх працівників житлом. Ми цінуємо фахівців і розуміємо, що для покращення продуктивності, людей потрібно мотивувати», - ділиться Юрій Ляшенко, генеральний директор СПОП «Відродження».

Часто господарства готові брати й студентів, які бажають отримати досвід та серйозно налаштовані працювати.

«Я бачу перспективу в роботі на Батьківщині, тому звернувся до агентства «Агроджоб», аби працевлаштуватись. Радий, бо переконався в тому, що в нас є дійсно гарні господарства з хорошими умовами праці. Менеджер Вікторія врахувала мої побажання і знайшла для мене чудову ферму. Зараз я працюю у СФГ «Пащенка», набуваю досвід, отримую нові навички та труджуся над покращенням показників ферми», - зауважив Роман Білокінь, студент ветеринарного факультету НУБіП України.

Довідка:Кадрове агентство «Агроджоб» на ринку праці з 2014 року. Його мета - задоволення запитів господарств Асоціації виробників молока. Ми пропонуємо широкий спектр вакансій на кращих сільськогосподарських підприємствах України.

Кадрове агентство «Агроджоб» - ми цінуємо професіоналів.

Контактна інформація:

Тел: +38 (067) 548-37-50

Ел.пошта: hr@avm-ua.org

Наша адреса: Україна, Черкаська обл., м. Умань, вул. І. Гонти, 3

Вхід або реєстрація

×