hr@avm-ua.org
Вікторія Майданюк +38 (067) 548 37 50
Аліна Чоловійчук +38 (067) 470-95-26

Коли черговий звітний період закінчиться, задачі 2018 будуть закриті, проекти реалізовані, і у вас нарешті з’явиться трохи часу, щоб перевести дух, виділіть собі пару годин на роздуми про ваші цьогорічні кар’єрні успіхи та перспективи на майбутній.

Візьміть блокнот чи аркуш паперу та дайте чесні відповіді на запитання:

1.Що було заплановано?

У минулому році, приблизно в цей самий час, ви також ставили перед собою цілі та будували плани на майбутнє, про щось мріяли та до чогось прагнули.

Тепер згадайте, що вдалося реалізувати, а що треба перенести на новий рік. Для зручності запишіть все у дві колонки. В першу — те, чого вдалося досягти, а в другу — те, що поки ні.

Проаналізуйте результати: чи задоволені ви ними або ж рік міг бути й більш продуктивним? Що завадило вам досягти поставлених цілей: зовнішні обставини, ваші професійні якості, відносини з колегами та керівництвом або інші чинники? Пошук «прогалин» допоможе зрозуміти, як слід діяти в майбутньому, щоб рухатися до мети швидше та ефективніше.

2.Що відбулося хорошого?

З кожним роком, ми накопичуємо— досвід. Спробуйте оцінити, наскільки в цьому році ви зросли в професійному плані.

Перерахуйте щонайменше 5-10 ситуацій, які були найкращими цього року. Блискучий виступ? Особлива книга? Цікаві освітні курси? Успіхи ваших колег чи визнання вас як професіонала? Згадайте одну з найскладніших задач, яку вам вдалося вирішити у 2018. А ще — наскільки збільшилася складність завдань, які ви виконуєте чи обсяг роботи, а можливо скоротився термін її виконання; розширилася зона вашої відповідальності чи зросла кількість корисних контактів.

3.Що ви зробили для особистого розвитку?

Особисті якості не менш важливі для кар'єри, ніж знання та професійні навички. Тому подумайте, якого прогресу вам вдалося досягти за минулий рік в плані особистісного розвитку.

Можливо, ви стали більш цілеспрямованими та зібраними, або ж вам легше долати перешкоди чи виходити зі стресових ситуацій, чи ви швидше та простіше знаходите спільну мову з колегами та партнерами.

А над розвитком яких якостей вам варто було б ще попрацювати? Які засоби для цього необхідні?

4.Запитайте себе, що ви хочете покращити наступного року?

Запишіть свої ідеї. Подумайте, що вам потрібно зробити, аби досягти омріяних цілей? Це повинні бути дійсно цілі, а не просто обіцянки: чіткі, досяжні та по справжньому для вас важливі. 

Вхід або реєстрація

×