З Новим роком! Нехай цей рік принесе нам багато щастя, удачі, посмішок, тепла і світла. Нехай він буде сповнений яскравими фарбами, приємними враженнями і радісними подіями. Бажаєм всім у новому році бути здоровими, красивими, коханими і


Кадрове агентство «Агроджоб» продовжує задовольняти кадрові потреби господарств Асоціації виробників молока (АВМ) та отримувати позитивні відгуки.

«Ми всі знаємо, що зараз є величезна нестача спеціалістів у тваринництві. Дуже мало людей …


Коли черговий звітний період закінчиться, задачі 2018 будуть закриті, проекти реалізовані, і у вас нарешті з’явиться трохи часу, щоб перевести дух, виділіть собі пару годин на роздуми про ваші цьогорічні кар’єрні успіхи та перспективи на майбутній.

Візьміть блокнот чи …Що варто зробити у кінці року, аби наступний рік був успішним? 

Коли черговий звітний період закінчиться, задачі 2018 будуть закриті, проекти реалізовані, і у вас нарешті з’явиться трохи часу, щоб перевести дух, виділіть собі пару годин на роздуми про ваші цьогорічні …


Випускники аграрних ВНЗ не поспішають працювати за спеціальністю в Україні, прагнучи скоріше виїхати на практику закордон, і навіть не здогадуються, що далеко їхати за прибутком зовсім не обов’язково.

«В головах української молоді поселилась стереотипна думка про те, …


Середня заробітна плата наступного року може бути близько 11,5 тис. грн. Найбільше дохід українців зросте у великих містах, а за галузями - в аграріїв, страхувальників, фінансистів, терапевтів, педіатрів та сімейних лікарів.

У Нацбанку відзначили, що в середньостроковому …


Вдало підібране господарство - це потужний мотиватор для продуктивної праці. Спеціалісти кадрового агентства «Агроджоб» продовжують забезпечувати фахівців молочного скотарства робочими місцями.

«Ми забезпечуємо кадрові потреби господарств учасників Асоціації …


Робота в аграрній сфері завжди буде актуальною та перспективною. Спеціалісти, що працюють в агросфері досить затребувані на ринку праці.

За даними Держстату у січні-серпні 2018 року середньомісячна заробітна плата у сільському господарстві склала 6 856 грн, що на 24,6% більше …


Інтерв'ю із Ольгою Чувеєвою, керівником з регіонального розвитку ГС «Всеукраїнська Аграрна Рада».

  • -Якою ти була в дитинстві?

Я була дуже активною дитиною і щез дитинства вміла постояти за себе та дати здачу кривдникам. Тому синці та постійно збиті лікті і коліна – це саме …В кожній команді є ключові гравці, втратити яких не хоче навіть найсміливіший керівник. Щоб зберегти найкращих у команді, треба зрозуміти, які причини впливають на те, що люди залишаються вірні компанії протягом багатьох років.

Кадрове агентство «Агроджоб» провело …


Вхід або реєстрація

×