«Агроджоб» — перше кадрове агентство в аграрному секторі України.

 

Більше досвіду – вища зарплатня

Фахівці по підбору персоналу кадрового агентства «Агроджоб» спільно з навчальним центром DairyCenterKischenziпропонують відвідати навчальні курси, де працівники МТФ зможуть набути практичний та теоретичний досвід на території одного з найпрогресивніших молочних господарств України ТОВ «Кищенці».

«Часто під час пошуку кандидатів для роботи на молочному господарстві спостерігаємо «юнацький максималізм», який виявляється притаманний не лише молодим особам. Не маючи достатнього досвіду, потенційні працівники ферми необґрунтовано претендують на високій рівень заробітної зарплатні. Звісно, за таких умов не можливо задовольнити обидві сторони, замовника та потенційного кандидата. Проте, ми знайшли вихід з ситуації й відтепер пропонуємо проходження теоретично-практичного курсу для підвищення кваліфікації», - поділилась Вікторія Майданюк, менеджер кадрового агентства «Агроджоб».

Як відомо, слабким місцем освіти в українських навчальних закладах є відсутність закріплення набутих знань на практиці. Саме тому сьогодні деякі роботодавці відверто не бажають брати на роботу кандидатів без досвіду роботи. Таким чином, утворюється замкнуте коло «не беруть на роботу, бо немає досвіду, немає досвіду, бо не беруть на роботу», проте пройшовши підвищення кваліфікації в DCK ця проблема зникає, плюс праця випускників оцінюється вище.

«Поновили свої знання, тобто по-новому подивились на різні питання. Розумієш, що деякі моменти недопрацював. Звісно, була й нова для мене інформація. Навчальний курс однозначно корисний. Тепер узагалі думаю, що треба не лише ветеринарів чи зоотехніківнавчати, айдоярокнафермі», - поділився Володимир Іваненко, технолог СТОВ «Агроко».

Довідка: Кадрове агентство «Агроджоб» працює на ринку праці з 2014 року з метою задоволення запитів господарств Асоціації виробників молока. Ми пропонуємо широкий спектр вакансій у кращих сільськогосподарських підприємствах України.

Кадрове агентство «Агроджоб» - ми цінуємо професіоналів.

Контактна інформація:

Тел: +38 (067) 548 37 50

Ел.пошта: hr@avm-ua.org

Наша адреса: Україна, Черкаська обл., м. Умань, вул. І. Гонти, 3

Вівторок, 9 квітня 2019