«Агроджоб» — перше кадрове агентство в аграрному секторі України.

 

2020 рік в Україні оголосили роком сільського туризму

Національна туристична організація України оголосила 2020 рік роком сільського туризму. Загалом це все те, що стосується автентичности, традицій, культури та природи в сільській місцевості, повідомляє видання bit.ua.

Розваги для туристу в селі

Це може бути риболовля, катання на конях, купання в басейнах та озерах і річках, виготовлення виробів з глини, різьба по дереву, лозоплетіння, ознайомлення з народними обрядами, побутом та умовами проживання селян минулого століття, з особливостями регіону, його пам’ятками, природним ландшафтом тощо.

Що вирішує розвиток сільського туризму?

1. Мінімізує міграцію із сільських територій до міст.

2. Забезпечує можливості працевлаштування сільської молоді, етнічних меншин, жінок та маргіналізованих груп.

3. Зменшує бідність.

4. Зберігає культурну спадщину.

«Мабуть, найбільша потреба сектору – це підготовка мешканців села до вдосконалення своїх сервісних навичок та розвитку людського капіталу, який забезпечить сталий та збалансований розвиток сільського туризму. Крім того, здоровий розвиток сільського туризму вимагає встановлення та впровадження міжнародних стандартів, об’єднаних у комплексну систему якості дестинацій, яка функціонально відповідає сучасним потребам ринку і ефективно підвищує якість обслуговування та управління», – зазначає Національна туристична організація України.

Пʼятниця, 10 січня 2020