«Агроджоб» — перше кадрове агентство в аграрному секторі України.

 

Кожна п’ята вакансія в Україні пропонувалася у сільському господарстві

На 1 липня 2019 року кількість вакансій, заявлених роботодавцями до Державної служби зайнятості, у порівнянні з 1 липня 2018 року, зросла на 13% та становила 93 тис. одиниць.

За видами економічної діяльності: 19% - сільському, лісовому та рибному господарстві; 18% - на підприємствах та установах переробної промисловості; 16% – в гуртовій та роздрібній торгівлі.

У розрізі професій найбільший попит роботодавців спостерігається на кваліфікованих робітників – це трактористи, водії, швачки, слюсарі, електромонтери, оператори заправних станцій, електрогазозварники, токарі, робітники з комплексного обслуговування будинків, маляри, муляри, озеленювачі та столяри.

Також затребувані працівники сфери послуг (продавці, охоронники, офіціанти, молодші медичні сестри, кухарі тощо).

Залишається високим попит на професіоналів та фахівців з досвідом роботи - бухгалтерів, економістів, фармацевтів, лікарів, інженерів різних галузей, вчителів, спеціалістів державної служби.

Серед найпростіших професій найбільш затребувані підсобні робітники, вантажники, прибиральники, двірники, сторожі, кухонні робітники, укладальники-пакувальники та комірники.

Станом на 1 липня 2019 року на одну вакансію в середньому по Україні претендувало 3 безробітних (станом на 1 липня 2018 року – 4 особи).

Кадрове агентство "Агроджоб"

Понеділок, 19 серпня 2019