«Агроджоб» — перше кадрове агентство в аграрному секторі України.

 

Заробітна плата на фермі – більше ніж ви думаєте

Випускники аграрних ВНЗ не поспішають працювати за спеціальністю в Україні, прагнучи скоріше виїхати на практику закордон, і навіть не здогадуються, що далеко їхати за прибутком зовсім не обов’язково.

«В головах української молоді поселилась стереотипна думка про те, що сільське господарство – це розруха, багно та мізерна заробітна плата. Можливо в далекому минулому саме так і було, проте на сьогодні ферма – це інноваційні технології, повні соціальні пакети, премії та конкурентна заробітна плата. Зараз навіть спостерігаємо явище, коли люди, які отримали досвід закордоном звертаються в наше агентство за пошуком роботи саме на українських фермах», - поділилась Вікторія Майданюк, менеджер кадрового агентства «Агроджоб».

Варто зауважити, що робота в аграрному секторі України завжди є. Крім того, згідно з аналітичними даними Національного банку України, середня заробітна плата в працівників сільського господарства наступного року може бути близько 11,5 тис. грн. Проте це дрібниці порівняно з прибутком кваліфікованих працівників з хорошим досвідом роботи.

«Моя кар’єра в Асоціації виробників молока почалась 3 роки тому. 3 місяці стажування — і я вже у відрядженні на сучасній фермі в Казахстані, де відшліфував знання й переконався, що рішення працювати в тваринництві було вірним. Це робота, на якій ти постійно ростеш, відточуєш знання, удосконалюєш навички та переймаєш досвід у кращих фахівців галузі. Власними очима бачив на Україні ферми, які за рівнем організації праці, менеджменту та культури ведення бізнесу знаходяться практично на рівні з компанією «Apple», тому не вірю в розповіді про безперспективність нашого аграрного сектору. Завдяки невпинному розвитку та результативній праці часто отримую пропозиції роботи на закордонних господарствах, але мені це не потрібно, адже я на батьківщині маю гідний заробіток та перспективну роботу», - поділився Олександр Назарко, технолог Консультаційного центру Асоціації виробників молока (КЦ АВМ).

Довідка:Кадрове агентство «Агроджоб» на ринку праці з 2014 року. Його мета - задоволення запитів господарств Асоціації виробників молока. Ми пропонуємо широкий спектр вакансій на кращих сільськогосподарських підприємствах України.

Кадрове агентство «Агроджоб» - ми цінуємо професіоналів.

Контактна інформація:

Тел: +38 (067) 548-37-50

Ел.пошта: hr@avm-ua.org

Наша адреса: Україна, Черкаська обл., м. Умань, вул. І. Гонти, 3

Вівторок, 9 квітня 2019